Podróżowanie jest pasją wielu osób. Niektórzy dzielnie oraz z niebywałą precyzją wybierają piękne pamiątki, które będą przypominać im o przebytej wycieczce. Inni natomiast wolą coś oryginalniejszego. Świetnym pomysłem dla fanów LEGO i podróżowania, zabytków oraz poznawania kultur całego świata jest edycja LEGO Architecture. 

Dlaczego LEGO Architecture jest tak chętnie wybieraną edycją?

To, co wyróżnia całą markę LEGO jest fakt, że posiadają w swojej ofercie ogromne ilości różnorodnych produktów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. W odpowiednim doborze artykułów pomogą przede wszystkim własne preferencje, ale nadal będzie to trudny wybór! Trzeba przypomnieć, że firma LEGO pozwala na kształtowanie wyobraźni, logicznego myślenia oraz pozwala na miłe spędzanie czasu samemu bądź w towarzystwie. Dla wielu zagorzałych fanów klocków jest to pasja, którą należy chwalić. 

Dla podróżników oraz miłośników wycieczek i zwiedzania przychodzi kolekcja LEGO Architecture. W jej ofercie znajdziemy znane każdemu budynki, które są tak naprawdę okładką danego miejsca z którego pochodzą. Posiadanie w swojej kolekcji własnoręcznie zbudowaną wieżę Eiffela, bądź Biały Dom, przyprawia o niemały powód do dumy. Ułożenie tak znanych zabytków oraz popularnych budynków z malutkich, w ogromnej ilości klocków stanowi nie lada wyzwanie dla każdego, kto się tego podejmie. 

Czym wyróżnia się kolekcja Architecture i co w niej znajdziemy?

W jej ofercie znajdziemy ogromną ilość klocków o dokładnie dobranych wymiarach z których możemy złożyć niebywałe, zmniejszone w skali budynki znane na całym świecie, tzw. znaki rozpoznawalne kraju. Będąc fanem danego miejsca, kraju bądź ogólnej podróży, na pewno sprawdzi się ta kolekcja. 

Dostępne są m.in:
– Tadź Mahal
– Piramida Cheopsa
– Singapur
– Tokio
– Nowy Jork
– Statua Wolności

Oraz wymienione wyżej – Wieża Eiffela w Paryżu oraz Biały Dom w stanach zjednoczonych. Świetnie nada się jako prezent.